به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دوگنبدان  با توجه به نياز برقراري ارتباطي پويا و دوسويه بين شهروندان با مديريت شهري هر روز ديدار مردمي شهردار دوگنبدان با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل میز خدمت با شهروندان انجام مي گيرد و در اين نشست صميمي شهروندان بدون واسطه به بيان مشكلات و مسائل خود با شهردار  مي پردازند .

بر اساس این گزارش معاونين و تعدادي از مديران شهرداري نيز در ديدار شهروندان با شهردار حضور دارند و به صورت چهره به چهره به مشكلات شهروندان رسيدگي مي كنند .

شهردار دوگنبدان در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی  با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مسائل شهروندان  از اولویت‌های مدیریت شهری دوگنبدان  است، افزود: خدمات رسانی به شهروندان  به هیچ عنوان متوقف نشده و خدمت رسانی به شهروندان چه به صورت حضوری و چه بصورت خدماتی و اجرایی در سطح با قوت ادامه دارد.

وی  ابراز داشت : پروتکل های بهداشتی مطابق دستورالعمل ها ی اعلامی اجرا میگردد ومجموعه مدیریت شهری دوگنبدان  تمام تلاش خود را در راستای  خدمت به همشهریان به کار گرفته است  .

شهردار دوگنبدان با اشاره به دغدغه  موجود در رسیدگی به مشکلات شهروندان اظهار داشت :هرچندبا توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط حاکم برجامعه محدودیتهایی وجود دارد اما این شرایط مانع خدمت رسانی به مردم نخواهد شد.

ظفری افزود: ارتباط مستقيم و بدون واسطه مردم با شهردار، ضمن تکريم ارباب رجوع، آرامش روحي و رواني شهروندان را در رسيدگي به مشکلاتشان در پي دارد. از اين رو ملاقات مردمي هر روز در محل میز خدمت شهرداري  برگزار مي شود .

وی تصریح کرد: حضور شهردار در بين مردم و شنيدن مشكلات مردم از زبان آنها، تعامل و همكاري مجموعه شهرداري و اولويت بندي مسائل و مشكلات شهر جهت اقدام و رسيدگي با توجه به محدوديت هاي اعتباري از مهم ترين عوامل موفقيت مجموعه شهرداري است.

وي با بيان اينكه خدمت صادقانه به مردم نعمتي الهي است كه بايد به درستي نسبت به اداي آن اقدام كرداظهار داشت :طي مدتي كه بنده در شهر دوگنبدان به عنوان شهردار و  خدمتگذار مردم مشغول به فعاليت شده ام همواره تلاش شده ملاقات عمومي و برسی درخواست های مراجعان بصورت رودرو و بدون واسطه با شهروندان انجام گردد .

 

وي با بيان اينكه مشکلات مردم عموما مرتبط به حوزه شهرسازي و عمران و مبلمان شهری و…. است، عنوان كرد: موضوعات و درخواست هاي مردمي در اين جلسات مطرح مي شود و تلاش مي شود با همفكري و اهتمام ويژه، در راستاي رفع چالش هاي پيش روي شهروندان گام هاي موثري برداشته شود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

5 + دو =

فهرست