به مناسبت روز منابع طبیعی و درختکاری صورت گرفت:کاشت درخت توسط شهردار فرماندار و اعضاء شورای شهر دوگنبدان چندین اصله نهال با حضور فرماندار شهرستان ،شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر دوگنبدان غرس گردید.

شهردار دوگنبدان در حاشیه این مراسم با تبریک فرارسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی اظهار داشت : فضای سبز و درخت نقشی اساسی  در شادابی و نشاط افراد جامعه دارد.

دکتر ظفری افزود: پانزدهم اسفند ماه به عنوان روز درختکاری و هفته منابع طبیعی نامگذاری شده است که  فرصت مغتنمی است تا این سنت حسنه را به نسل جوان آموزش داده  و در کاشتن نهال و گسترش زندگی بر این کره خاکی بکوشیم .

وی تصریح کرد :  با توجه به رشد شهرنشینی در دهه‌های اخیر ، مهاجرت بالای مردم از روستاها به شهرها و بروز مشکلاتی چون آلودگی هوا ، موضوع حفظ منابع طبیعی و ارتقا سرانه فضای سبز شهری در دستور کار قرار گرفته است  .

ظفری با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز شهر دوگنبدان نسبت به سرانه کشوری گفت مجموعه مدیریت شهری دوگنبدان با توجه به رویکرد و توجه ویژه به مسئله ارتقا سرانه فضای سبز شهری ، تمهیدات و تصمیمات ویژه‌ای را طی چند سال گذشته در این خصوص اتخاذ کرد که موجبات انقلابی را در حوزه فضای سبز شهردوگنبدان و بالاترین سرانه فضای سبز در جنوب کشور را به خود اختصاص داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

18 − دو =

فهرست