شهردار دوگنبدان در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشرفت 85 درصدی ساختمان چند منظوره ورزشی-مدیریت بحران گفت : برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن این پروژه نیاز به 196 میلیارد ریال اعتبار است.

مسعود ظفری تصریح کرد: بعلت نبود سالن اضطراری برای اسکان شهروندان در مواقع بحران و نیاز به این مهم در شهر دوگنبدان شهرداری اقدام به احداث ساللن چند منظوره بحران در این شهر نموده است .

وی افزود این اقدام شهرداری در راستای اجرای مصوبه شورای پدافند غیرعامل شهرداری دوگنبدان برای استفاده شهروندان در مواقع بحران به منظور جلوگیری از تلفات جانی و مالی می باشد.

ظفری اظهار داشت : این ساختمان برای مواقع اضطراری و بحران و با پیش بینی سیستم‌ها، امکانات و تجهیزات لازم  در محدوده  شهر طراحی و احداث و در حال احداث است.

وی افزود:  عملیات احداث این ساختمان از سال 1386 آغاز شده  و تا کنون85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته  است

ظفری اعتبار اختصاصی این پروژه را از سال 1386 الی 1396 9 میلیارد و 900 میلیون ریال عنوان کرد و گفت:در  سال 1396 مبلغ 6 میلیارد و 639 میلیون ریال در این پروژه هزینه شده است.

شهردار وگنبدان با اشاره به اینکه ساختمان چند منظوره ورزشی و مدیریت بحران دوگنبدان برای تکمیل و بهره برداری نیاز به اعتبار و تامین هزینه های مالی دارد، عنوان کرد: برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن این ساختمان  نیاز به 196 میلیارد ریال اعتبار است.

وی با بیان اینکه سالن اسکان اضطراری و سالن کنفرانس در متراژی به مساحت 1500 متر مربع در حال احداث است،  ادامه داد: برای تکمیل این بخش از ساختمان چند منظوره نیاز به 26 میلیارد ریال  اعتبار است.

ظفری خاطرنشان کرد:  برای تکمیل محوطه سازی، پارکینگ، دیوار، سکوی اسکان موقت  نیاز به 30میلیارد ریال و همچنین برای تجهیز سالن مدیریت اعم از سیستم گرمایشی، سرمایشی، دوربین مدار بسته ماشین آلات، کفپوش وتجهیز سالن کنفرانس نیاز به 140 میلیارد ریال اعتبار است.

شهردار دوگنبدان با اشاره به اینکه زلزله عمده مخاطره محتمل شهر دوگنبدان است که باید برای آمادگی و پیشگیری در برابر آن صدها طرح اجرا شود، گفت: ساختمان سکان اضطراری با در نظرگرفتن چهارشاخص شامل نزدیکی به مراکز جمعیتی، امکان تسریع در بهره‌برداری، وجود امکانات زیربنایی و وجود فضای قابل استفاده در حال احداث است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

9 + 18 =

فهرست