به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دوگنبدان اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی سال 1400 به ریاست شهردار و با حضور مسئولین واحدهای مختلف شهرداری برگزار گردید.

شهردار دوگنبدان در این شست با اشاره به همه گیری ویروس کرونا در کل جهان و کشور ما اظهار داشت :همه‌گیری کرونا در اسفند سال گذشته در ایران منجر به تعطیلی سفرهای نوروزی سال ۹۹ شد که این امر خسارت‌ سهمگینی بر بازار گردشگری جهان و کشور ما  وارد کرد و موجب شد بسیاری از مشاغل در این بخش از بین برود.

دکتر مسعود ظفری  تصریح کرد:  یکی از دغدغه‌ها تدوین برنامه سفر برای تعطیلات نوروزی است که امسال با توجه به شیوع کرونا محدودیت‌ها بیشتر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه به دلیل تغییر شرایط همه گیری کرونا درکشور امکان بروز موقعیت های مختلف در ماه های انتهایی سال و تعطیلات نوروز پیش بینی می شودگفت: ما باید برنامه های خود را در راستا و همگام با مصوبات ستاد کرونا تنظیم کنیم .

ظفری افزود: فعالیت‌ها و خدمات مرتبط با سفر و گردشگری در تعطیلات نوروز به‌صورت محدود و کنترل ‌شده خواهد .

شهردار دوگنبدان با تاکید بر ادامه خدمات رسانی به صورت مطلوب در این ایام از مسئولین بخشهای مختلف خواستند تا نسبت به پاکسازی معابر ،هرس درختان ، پارکها و بوستانهای سطح شهر ،و … اقدام نمایند تا در صورت تصمیم ستاد کرونا بر برقراری مسافرتهای نورزی مسافران و گردشگران با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا دغدغه دیگری نداشته باشند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

5 − 1 =

فهرست