به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دوگنبدان؛ به همت مدیریت شهری دوگنبدان سه دستگاه اتوبوس فرسوده و مستهلک سازمان اتوبوسرانی شهرداری،به ناوگان حمل و نقل برگشت .

شهردار دوگنبدان در این آیین در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب که هدف مدیریت شهری دوگنبدان خدمات رسانی مطلوب و کسب رضایت شهروندان است افزود: مجموعه شهرداری تمامی تلاش و توان خود را در خدمات رسانی به شهروندان بکار گرفته و بصورت شبانه روزی در تلاش هستند.

 

 

 

دکتر ظفری ضمن تشکر از مجموعه سازمان اتوبوسرانی ابراز داشت : که این اتوبوسها چندین سال است که بعلت فرسوده بودن از کار افتاده و غیر قابل استفاده بود که به همت این عزیزان  قریب به سه ماه کار بازسازی و به چرخه خدمات شهری بازگشت .

دکتر ظفری مبلغ هزینه شده برای بازسازی این اتوبوسها را 430 میلیون تومان از محل منابع داخلی  عنوان کرد و افزود:تا پایان سال نیز بازسازی سه دستگاه اتوبوس دیگر در دستور کار قرار دارد که انشاء الله در اختیار همشهریان عزیز قرار خواهد گرفت .

شهردار دوگنبدان به اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و شهرداریها افزود: شهرداری به عنوان یک نهاد عمومی می باشد که باید برای تامین منابع مالی به فکر درآمد زایی و خدمت رسانی به مردم باشد که  ما توانستیم با منابع و درامدهای داخلی ، این کار مهم را در جهت خدمت رسانی به شهروندان محترم گچسارانی به انجام برسانیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

هفت − 3 =

فهرست