به گزارش روابط عمومی شهرداری ؛  جمعی از اهالی محله رادک با حضور در شهرداری  به لحاظ خدمات ارائه شده به محله مذکور از شهردار و مجموعه شهرداری سپاسگزاری نمودند.

دکتر مسعود ظفری شهردار دوگنبدان در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همراهی شهروندان با مجموعه شهرداری خدمات رسانی به شهروندان را  از وظایف ذاتی شهرداری ها برشمرد .

وی افزود: جذب رضایت شهروندان نیز از اهداف مهم مدیریت شهری دوگنبدان است و برای رسیدن به این مهم  شهرداری همواره تلاش کرده تا به بهترین نحو ممکن به شهروندان خدمات رسانی کند.

دکتر ظفری  قانون مداری را از مهم ترین برنامه های  شهرداری در زمان مسئولیت خود دانست و تاکید کرد: شهرداری وظایف زیادی در قبال شهر و شهروندان دارد و باید همه نقاط قوت و ضعف شهر را در نظر بگیرد تا بتواند گام‌های بلندی در مسیر خدمت‌گزاری بردارد.

وی  برقراری عدالت اجتماعی را از مهم ترین مولفه های مدیریت شهری دانست و ابراز داشت : با تمام توان برای تحقق عدالت اجتماعی تلاش می کنیم .

ظفری تصریح کرد: در سالهای گذشته توسعه کمی و کیفی پارک های محله ای در محلات مختلف شهر با تراکم بالا و کم برخوردار شهر جزء برنامه ها و استراتژی های شهرداری بود.

این مسئول گفت : کوی رادک در بافت فرسوده شهر و دارای قدمت بالا،مردمی اصیل و خون گرم ولی با سرانه پایین فضای سبز یکی از نقاط کمتر برخوردار شهر بود که با برنامه ریزی و آماده نمودن زیرساختهای لازم اقدامات خوبی در زمینه خدمات رسانی به شهروندان عزیز این محله ارائه گردید.  

شایان ذکر است شهرداری دوگنبدان جهت توسعه کمی و کیفی و تامین سرانه فضای سبز کوی رادک با اعتباری بالغ بر 2/24 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی اقدام بر بهسازی و احداث پارکهای محله ای شامل :

افتتاحیه ها :

1- پارک بزرگمهر در انتهای کوی رادک با اعتبار 6/9 میلیارد ریال که محل زباله های ساختمانی بود .

 2- بوستان رجایی             اعتبار            1/9 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شهرداری

 3- بوستان واقع در خیابان بزرگمهر 12      اعتبار          2/2 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شهرداری

 4- تکمیل و بهسازی  بوستان سلامت         اعتبار          3/3 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شهرداری

5- کلنگ زنی پیاده رو سازی کوی رادک با پیش بینی  اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال  از محل اعتبارات داخلی شهرداری

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

3 + 11 =

فهرست