به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دوگنبدان 15 طرح خدماتی و رفاهی شهرداری دوگنبدان با اعتباری بالغ بر  از ۵۸۶ میلیاردو ۷۲۸ میلیون ریال در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری،فرماندار و  مسئولان اجرایی در شهر دوگنبدان کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

شهردار دوگنبدان در این آیین و در جمع خبرنگاران اظهار داشت : از تعداد 15 پروژه تعداد ۹ طرح با اعتباری بیش از ۱۳۴ میلیارد و ۷۲۸میلیون ریال به بهره برداری  رسید.

وی افزود: مبلغ هزینه کرد برای اجرای این پروژه ۱۰۷ میلیاردو ۶۹۱ میلیون ریال از منابع داخلی شهرداری و ۲۷ میلیارد  و ۳۷ میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی و استانی برای این طرح ها هزینه شده است.

دکتر ظفری ابراز کرد: پارک شهید رجایی با اعتبار بیش از ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، بلوار رز با اعتبار ۳۴ میلیارد، بلوار شهید فخری زاده با ۴۳ میلیارد ، بوستان محله ای شهرک معلم پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال،پیاده رو سازی خیابان اصلی رزمندگان ۲۸ میلیاردو ۷۶۸ میلیون ، بازسازی و راه اندازی سه دستگاه اتوبوس فرسوده با چهار میلیاردو ۳۰۰ میلیون ریال،  پارک بزرگ مهر واقع در انتهای کوی رادک۹۶۰ میلیون ریال،تکمیل و بهسازی طرح پارک محله ای سلامت روبروی کتابخانه با سه میلیاردو ۳۰۰ میلیون ریال، بوستان خیابان شهید عوض پور با ۲ میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال از مهمترین طرح های افتتاحی در زمینه عمران شهری است.
ظفری تعداد طرح هایی که عملیات اجرایی انها در دهه فجر شروع شده را پنج مورد اعلام کرد و گفت: ۴۵۲ میلیارد ریال برای این طرح ها در نظر گرفته شد.

وی افزود: رینگ شمالی سی دستگاه بنیاد شهید تا ابتدای پل جاده دیل با ۱۱۰ میلیارد ریال، تکمیل بلوار شهید پناهپوری با ۱۲۰ میلیارد ریال، ساخت و تکمیل بلوار شهید تاجگردون واقع در کوچه هشت سه راهی با ۲۴ میلیارد ریال، پیاده روسازی کوی رادک با ۱۸ میلیارد ریال و تکمیل و اصلاح هندسی بلوار شهید تاجگردون با ۳۰ میلیارد ریال از مهمترین طرح های کلنگ زنی در این شهر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

7 − هفت =

فهرست