برای اولین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد، سامانه ۱۳۷ راه اندازی شد. شهردار دوگنبدان در آیین رونمایی از سامانه گویای ۱۳۷ که با حضور معاونت شهرداری،اعضای شورای شهر و خبرنگاران برگزار شد اظهار داشت: سامانه گویای ۱۳۷برای اولین بار در سطح استان در شهر دوگنبدان راه اندازی شده است.

ظفری با اشاره به اینکه این سامانه درخواست های شهروندان را در زمینه بهداشت،عمران شهری، آسفالت و … ثبت و تفکیک نموده و به حوزه و واحد های مربوط  انتقال می دهد افزود: همشهریان می توانند با پیگیری های که از روی سامانه انجام می دهند پاسخ خود را در یک دوره زمانی معقول دریافت کنند.

شهردار دوگنبدان تصریح کرد: اگر این سامانه به نحو شایسته و مطلوبی مدیریت شود مراجعات حضوری و فیزیکی شهروندان گرانقدر به شهرداری کاهش پیدا خواهد کرد و همچنین مدیریت شهری می تواند بر اساس نیازها و درخواست های همشهریان بودجه خود را تعیین کند.

ظفری عنوان کرد: با کاهش حجم مراجعات شهروندان به شهرداری، فرصت و زمان ما برای ورود و نظارت بر پروژه های عمرانی و شهری بیشتر خواهد شد.
شهردار دوگنبدان با بیان اینکه سامانه ۱۳۷ با هدف ایجاد رضایتمندی شهروندان بصورت شبانه روزی درخدمت آنان می باشد گفت: قطعا شهرداری در آینده نزدیک در کوتاهترین زمان بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه خواهد دهد و اساسا با این شفاف سازی، نگاه همشهریان قدرشناس ما نسبت به مدیریت شهری تغییر خواهد کرد.
ظفری در پایان از نقش پررنگ و مهم اصحاب رسانه در خصوص اطلاع رسانی جهت راه اندازی سامانه ۱۳۷ به مردم اشاره و از آنان تقاضای همکاری و مساعدت کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

11 − دو =

فهرست