شهردار دوگنبدان در جلسه کارگاه هم اندیشی مدیران شهری که با حضور فرماندار و تعدادی از مدیران ادارات در سالن فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: هدف اصلی از پیش کشیدن بحث ظرفیت سازی و نهاد سازی برای رسیدن به راهبردهایی است که منجر به توسعه ظرفیت‌های موجود در اجتماعات محلی ساکن در سکونتگاه‌های غیر رسمی شود و به ارتقای وضعیت این سکونتگاه کمک می‌کند.
اردلان زینل زاده با بیان اینکه سکونتگاه های غیررسمی،ساخت و سازهای هستند که به شکل غیررسمی و بدون مجوز در اراضی فاقد مالکیت اشخاص حقیقی وبدون طرح مصوب انجام می شود افزود:بافت فرسوده در این شهرستان بخشی ازسکونتگاه های غیر رسمی تعریف شده است.
وی گفت: محله سادات، رادک، لبنان، بافت مرکزی شهر، آبگرمو، قاسم آباد «جاده پازنان»چهاربیشه علیا،خیابان کیامرثی بعنوان سکونتگاه های غیررسمی درسطح شهرستان گچساران به شمار می رود.
زینل زاده با بیان اینکه مشاور این طرح در سطح ۲مطالعات ساماندهی و سازماندهی هر چه بیشتر این سکونتگاه ها را در زمینه تعیین محدوده و جمعیت را در این بافت ها مشخص کرده عنوان کرد: با توجه به اینکه در این شهرستان شرایط خوبی بوجود آمده، روند مطالعات علمی و اجرای پروژه ها در بافت فرسوده با همکاری و پیگیرهای و تلاشهای استاندار، نماینده مردم گچساران وباشت و شورای شهر شهرستان سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

DSCF33330

DSCF13910

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1 × 3 =

فهرست